O nás

Naše firma funguje v Hradci Králové již od roku 1992. S touto tradicí a zkušenostmi jsme zde pro všechny milovníky klasických i netradičních sladkostí, pro ty, kteří milují lahodnou chuť čerstvých dortů a zákusků. 

Cukrárna s vlastní výrobnou přímo v objektu cukrárny sídlí v HK v Malšovicích.

Naší předností je otevírací doba sedm dní v týdnu od 10 do 17 hodin, včetně státních svátků a možnost výroby šlehačkových dortů na počkání do 15 min.


 
 

Přijďte k nám

Jsme pyšní na to, že jsme cukrárna s vlastní výrobou, vlastními recepturami a přesvědčením o kvalitě každého jednotlivého výrobku.

Právě zmiňovaná kvalita je při výrobě a volbě surovin pro finální podobu a chuť výrobků tím nejdůležitějším faktorem. Při výrobě náplní používáme zásadně „pravou" živočišnou šlehačku.

V době, kdy je obecně kvalita surovin a výrobků na poměrně nízké úrovni, chceme vyniknout právě touto myšlenkou. Chceme oslovit lidi, kterým tento stav není lhostejný. Chceme přesvědčit i ty, kteří ať už z jakéhokoli důvodu sáhnou po „balených" výrobcích v supermar­ketu, že i v cukrářských výrobách jsou někdy až propastné rozdíly, byť ty poctivé, jsou jen nepatrně dražší. Rádi bychom vám ukázali či připomenuli dobu, za které se vyráběly pouze poctivé výrobky a bylo to samozřejmostí - nejednalo se o žádný luxus, či nadstan­dard, neboť výrobce i obchodník si uvědomoval, že nespokojený zákazník u něj již více nenakoupí.

Naší předností je otevírací doba sedm dní v týdnu od 10 do 17 hodin, včetně státních svátků a možnost výroby šlehačkových dortů na počkání do 15 min.

Velký výběr zákusků po celý den i před zavírací dobou. Zmrzlina vlastní výroby plná ovoce.

Letní posezení na zahrádce

Za hezkého počasí máme pro Vás otevřeno letní posezení na zahrádce. K dispozici trampolína pro děti i dospělé, koutek pro malé děti a houpačka.

I po zavírací době možnost uspořádání soukromé oslavy pro děti či jiné soukromé akce dle domluvy.